Teklifler listesi
27
27
27
51 891 €
(1 207 € / m²)
Satış
Atipik
1
43 m²
RUA TEOFILA VANDERLINDE, Praia Grande
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
43 m²
banyolar
Çevir İngilizce
APARTAMENTO GARDEN À VENDA VILA ASSUNÇÃO | PRAIA GRANDE
43m² | 1 dormitório amplo | Quintal privativo | 200m da praia | Piscina
Quer morar perto do...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Açık yaşam alanı
Evcil hayvanlar için uygundur
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
14günler
Güncellendi:
7günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
RUA TEOFILA VANDERLINDE, Praia Grande
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.