SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
89 700 €
(706 € / m²)
Satış
Atipik
2+
127 m²
Rua Caetés, Praia Grande

yatak odasıatypical
düz127 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

**Lindo Apartamento à Venda - 2 Dormitórios (1 Suíte) - Vila Tupi, Praia Grande-SP**

Localizado a apenas 250 metros da praia, este incrível apartamen...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Caetés, Praia Grande
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar