SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
148 504 €
(3 094 € / m²)
Satış
Atipik
1
48 m²
Porto Belo

yatak odasıatypical
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado no bairro de Porto Belo, no Jardim Dourado, este encantador loft está à venda por R$ 870.000. Com uma área útil de 48,94m², este espaço com...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Porto Belo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar