SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
145 240 €
(2 504 € / m²)
Satış
Atipik
1
58 m²
RUA ITAPEMA, Porto Belo

yatak odasıatypical
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Conheça este apartamento padrão à venda em Itapema, na região da Meia Praia. Localizado no Privilège Residence, este imóvel de 58 m² possui 2 quartos ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA ITAPEMA, Porto Belo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar