SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
134 833 €
(1 954 € / m²)
Satış
Atipik
2+
69 m²
RUA ITAPEMA, Porto Belo

yatak odasıatypical
düz69 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Imóvel mobiliado com 2 dormitórios, sendo 1 suíte, living, cozinha, área de serviço, banheiro social. Possui sacada fechada em reiki com churrasqueira...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA ITAPEMA, Porto Belo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar