SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
597 946 €
(1 898 € / m²)
Satış
Atipik
2+
315 m²
Rua Medeiros de Albuquerque, Ponta Grossa

yatak odasıatypical
düz315 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

EDIFÍCIO VOGUE SQUARE GARDEN

Excelente apartamento, no maior Edifício da cidade com 50 pavimentos, contendo 03 suítes, sendo 01 master com closet e h...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Medeiros de Albuquerque, Ponta Grossa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar