SUPA24
375 788 €
(1 491 € / m²)
Satış
Atipik
1
252 m²
Rua Francisco Rosas, Ponta Grossa

yatak odasıatypical
düz252 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APARTAMENTO EDIFÍCIO ONYX - 8° Andar - n°82
Estrela, Ponta Grossa
- Área útil: 252 m²
- 3 Dormitórios (sendo 3 suítes)

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Francisco Rosas, Ponta Grossa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar