SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
259 566 €
(1 373 € / m²)
Satış
Atipik
2+
189 m²
Rua Afonso Pena, Ponta Grossa

yatak odasıatypical
düz189 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Edifício Sunview em construção, 2 apartamentos por andar, previsão de entrega para julho de 2028.

O apartamento dispõe de 3 suítes. A área social c...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Afonso Pena, Ponta Grossa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar