SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
44 414 €
(562 € / m²)
Satış
Atipik
2+
79 m²
RUA CONRADO SCHIFFER, Ponta Grossa

yatak odasıatypical
düz79 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda, espaçoso, bem iluminado e arejado. Incluindo 3 quartos (sendo 1 suíte), sala e copa integradas, cozinha, área de serviço, banheir...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA CONRADO SCHIFFER, Ponta Grossa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar