SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
46 824 €
(624 € / m²)
Satış
Atipik
1
75 m²
Rua Nicolau Kluppel Neto, Ponta Grossa

yatak odasıatypical
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento Garden à venda no Condomínio Vista Santa Paula

Excelente oportunidade para quem deseja personalizar o imóvel do seu jeito! Este apartamen...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Nicolau Kluppel Neto, Ponta Grossa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar