SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
299 166 €
(1 411 € / m²)
Satış
Atipik
2+
212 m²
RUA NILO DE PECANHA, Ponta Grossa

yatak odasıatypical
düz212 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de Alto Padrão à Venda Terrazza Riserva

Excelente oportunidade para quem busca conforto, sofisticação e praticidade!

Apartamento com 3 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA NILO DE PECANHA, Ponta Grossa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar