SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
39 459 €
(745 € / m²)
Satış
Atipik
1
53 m²
Poços de Caldas

yatak odasıatypical
düz53 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento padrão, localizado no bairro Boa Esperança II, em Poços de Caldas, está disponível para venda. O imóvel possui uma área útil de 53.90...

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Poços de Caldas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar