SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
153 784 €
(973 € / m²)
Satış
Atipik
2+
158 m²
RUA SOROCABA, Poá

yatak odasıatypical
düz158 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

*** APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO DA BARRA FUNDA - 02 VAGAS DE GARAGEM***SOBRE O IMÓVELApartamento andar alto, bem ventilado...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA SOROCABA, Poá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar