SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
98 946 €
(925 € / m²)
Satış
Atipik
2+
107 m²
Rua Marechal Deodoro da Fonseca, Pindamonhangaba

yatak odasıatypical
düz107 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

*** APARTAMENTO PARA LOCAÇÃO ANUAL NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - COM LAZER E 01 VAGA DE GARAGEM NO PRÉDIO***Apartamento com localização privilegiada, VI...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Marechal Deodoro da Fonseca, Pindamonhangaba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar