SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
97 066 €
(1 427 € / m²)
Satış
Atipik
2+
68 m²
Rua Vitalino Ferro, Paulínia

yatak odasıatypical
düz68 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à Venda no Condomínio Florença - Jardim Europa, Paulínia/SP

Este apartamento de 68 m² foi pensado para quem busca conforto e praticidade ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Vitalino Ferro, Paulínia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar