SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
633 987 €
(1 585 € / m²)
Satış
Atipik
2+
400 m²
Rua Paulo Ferraz da Costa Aguiar, Osasco

yatak odasıatypical
düz400 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentando este excepcional apartamento padrão localizado no bairro de Vila Yara, em Osasco, com uma área total de 400m² e área útil de 400m². Const...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Paulo Ferraz da Costa Aguiar, Osasco
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar