SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
98 946 €
(1 596 € / m²)
Satış
Atipik
1
62 m²
Avenida Santo Antônio, Osasco

yatak odasıatypical
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento padrão, localizado no bairro de Vila Osasco, em Osasco, oferece uma ótima oportunidade de investimento. Com uma área útil de 62m², es...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida Santo Antônio, Osasco
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar