SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
69 894 €
(1 075 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
Avenida Manoel Pedro Pimentel, Osasco

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Confortável apartamento a venda em Osasco, no bairro Continental. Este imóvel possui 3 dormitórios, armários embutidos, cozinha equipada, garagem, lav...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenida Manoel Pedro Pimentel, Osasco
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliária Oliver Marques

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar