SUPA24
112 451 €
(1 423 € / m²)
Satış
Atipik
1
79 m²
Rua Benedito Américo de Oliveira, Osasco

yatak odasıatypical
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 3 dormitórios com armários, sala, cozinha planejada com sacada, 2 vagas.

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Benedito Américo de Oliveira, Osasco
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar