SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
95 682 €
(1 472 € / m²)
Satış
Atipik
2+
65 m²
Rua Lourenço Collino, Osasco

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra o seu novo lar em um incrível apartamento a venda no bairro Presidente Altino, Osasco! Com 2 dormitórios, sendo 1 suíte, e uma ampla sala, e...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Lourenço Collino, Osasco
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliária Oliver Marques

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar