SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
100 125 €
(1 410 € / m²)
Satış
Atipik
2+
71 m²
Rua São Jerônimo, Novo Hamburgo

yatak odasıatypical
düz71 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Belíssimo apartamento de 3 dormitórios transformados em 2 e 1 box de garagem no Jardim Mauá. Possui área de serviço, cozinha, sacada fechada, 2 banhei...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua São Jerônimo, Novo Hamburgo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar