SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
135 773 €
(2 089 € / m²)
Satış
Atipik
2+
65 m²
RUA SALDANHA MARINHO, Niterói

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamentos à venda com 1, 2 e 3 quartos com varanda, opção de suíte e lazer completo com rooftop. Conheça o Orla Central com a Cury Construtora! Pró...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA SALDANHA MARINHO, Niterói
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

BRJimoveis.com.br

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar