Teklifler listesi
4
4
118 752 €
(1 397 € / m²)
Satış
Atipik
2+
85 m²
AVENIDA SETE DE SETEMBRO, Niterói
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
85 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento com 3 Quartos, Suíte, Varandas e Lazer no Jardim Icaraí!
More em um dos endereços mais valorizados e desejados de Niterói!
Este excelen...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
AVENIDA SETE DE SETEMBRO, Niterói
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.