SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
170 549 €
(1 332 € / m²)
Satış
Atipik
2+
128 m²
TRAVESSA PARTICULAR, Niterói

yatak odasıatypical
düz128 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento na quadra da praia em Piratininga com condomínio de apenas 550 reais

Dificil encontrar um imóvel tão completo assim a poucos passos da pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

TRAVESSA PARTICULAR, Niterói
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Luís Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar