SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
67 738 €
(968 € / m²)
Satış
Atipik
1
70 m²
Rua General Andrade Neves, Niterói

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento pertinho da R. São Sebastião e Plaza Shopping com 2 dormitórios à venda, 70 m² por R$ 395.000 - Centro - Niterói/RJÓtimo apartamento no c...

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua General Andrade Neves, Niterói
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar