SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
81 857 €
(1 279 € / m²)
Satış
Atipik
1
64 m²
Mongaguá

yatak odasıatypical
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresente-se a este imóvel localizado no centro de Mongaguá, uma cidade litorânea estrategicamente posicionada entre as capitais de São Paulo e Santos...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Mongaguá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar