SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
153 784 €
(1 139 € / m²)
Satış
Atipik
2+
135 m²
RUA PIRACICABA, Mauá

yatak odasıatypical
düz135 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

*** LINDO APARTAMENTO NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS- REGIÃO DA BARRA FUNDA- COM PISCINA PRIVATIVA ***SOBRE O IMÓVELApartamento conservado, amplo e arejado...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA PIRACICABA, Mauá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar