SUPA24
432 554 €
(2 338 € / m²)
Satış
Atipik
2+
185 m²
Rua Ernâni Lacerda de Athayde, Londrina

yatak odasıatypical
düz185 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

(Atualizado 09/02/2026)

A Imobiliária Human de Londrina, apresenta:

Átrio Residence, um empreendimento da Plaenge, localizado na valorizada região ...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua Ernâni Lacerda de Athayde, Londrina
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar