Teklifler listesi
8
8
8
292 245 €
(2 301 € / m²)
Satış
Atipik
2+
127 m²
RUA CARACAS, Londrina
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
127 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
(Atualizado em: 05/01/2026)
A Human Imóveis de Londrina, apresenta:
Casa Palhano - Construtora A.Yoshii Apartamento recém entregue, andar alto, 3 su...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Zemin
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
18günler
Güncellendi:
8günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
RUA CARACAS, Londrina
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2