SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
119 452 €
(1 636 € / m²)
Satış
Atipik
2+
73 m²
RUA GUARARAPES, Londrina

yatak odasıatypical
düz73 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

(Atualizado em 29/11/2025 )

A Imobiliária Human Imóveis em Londrina, apresenta:

Edifício: VILA MONTESE - CONSTRUTORA AGEN

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA GUARARAPES, Londrina
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Human Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar