Teklifler listesi
10
10
10
119 606 €
(1 638 € / m²)
Satış
Atipik
2+
73 m²
RUA GUARARAPES, Londrina
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
73 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
(Atualizado em 29/11/2025 )
A Imobiliária Human Imóveis em Londrina, apresenta:
Edifício: VILA MONTESE - CONSTRUTORA AGEN
Condomínio Villa Montese...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
18günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
RUA GUARARAPES, Londrina
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.