SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
480 279 €
(3 223 € / m²)
Satış
Atipik
1
149 m²
Avenida Presidente Epitácio Pessoa, João Pessoa

yatak odasıatypical
düz149 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Imagine um verdadeiro refúgio de luxo, onde o mar do Cabo Branco é quase uma extensão da sua sala de estar. Este mega apartamento de 3 suítes redefine...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida Presidente Epitácio Pessoa, João Pessoa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar