SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
397 273 €
(2 759 € / m²)
Satış
Atipik
2+
144 m²
RUA DEBORA DA SILVA BRAGA, João Pessoa

yatak odasıatypical
düz144 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Um empreendimento de alto padrão que combina inovação, sustentabilidade e conforto em um só lugar. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a altera...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA DEBORA DA SILVA BRAGA, João Pessoa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar