SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
312 515 €
(3 125 € / m²)
Satış
Atipik
1
100 m²
RUA JUVENAL MARIO DA SILVA, João Pessoa

yatak odasıatypical
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Considerado o maior e mais moderno complexo de saúde, mall e moradia do país, o empreendimento une um grande mall integrado às vias urbanas do seu ent...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA JUVENAL MARIO DA SILVA, João Pessoa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar