SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
51 079 €
(896 € / m²)
Satış
Atipik
2+
57 m²
RUA BENICIO DE OLIVEIRA LIMA, João Pessoa

yatak odasıatypical
düz57 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Um empreendimento completo com toda segurança, conforto e lazer que você merece. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prév...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA BENICIO DE OLIVEIRA LIMA, João Pessoa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar