SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
111 062 €
(1 851 € / m²)
Satış
Atipik
2+
60 m²
Rua Major Ciraulo, João Pessoa

yatak odasıatypical
düz60 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento recém-entregue, nunca habitado, pronto para ser seu novo lar ou excelente investimento!
Composto por 2 quartos, sendo 1 suíte, além de ban...

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Major Ciraulo, João Pessoa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar