SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
145 086 €
(1 727 € / m²)
Satış
Atipik
2+
84 m²
Rua São Diego, Jacareí

yatak odasıatypical
düz84 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 3 dormitórios à venda, 84 m² por R$850.000 - Jd California - Jacareí/SP

Apartamento à Venda Celebration Club, Jardim Califórnia Jac...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAyrı mutfakDuş kabiniAhşap zeminKaldırımDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua São Diego, Jacareí
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar