SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
90 897 €
(1 337 € / m²)
Satış
Atipik
2+
68 m²
Avenida das Letras, Jacareí

yatak odasıatypical
düz68 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Villa Branca no Condomínio Pérola Vila Branca em Jacareí

Localizado no bairro Villa Branca, um dos mais valorizados de Jacareí, este a...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida das Letras, Jacareí
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar