SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
905 549 €
(4 439 € / m²)
Satış
Atipik
2+
204 m²
Itapema

yatak odasıatypical
düz204 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exuberante apartamento à venda, com frente para o mar, localizado no Canto da Praia. Além do empreendimento oferecer uma área de lazer completa, com: ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Itapema
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar