SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
452 689 €
(4 006 € / m²)
Satış
Atipik
2+
113 m²
Itapema

yatak odasıatypical
düz113 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este magnífico apartamento, localizado no bairro de Meia Praia, em Itapema, oferece uma oportunidade única de viver em um dos destinos mais cobiçados ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Itapema
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar