SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
324 521 €
(2 535 € / m²)
Satış
Atipik
2+
128 m²
Itapema

yatak odasıatypical
düz128 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Residencial Comodoro - Seu Novo Lar em Meia Praia, Itapema, SC

Este imóvel no Residencial Comodoro é um convite ao conforto e modernidade. Com 2 suít...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişKaldırımYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Itapema
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar