SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
162 329 €
(4 058 € / m²)
Satış
Atipik
1
40 m²
Itapema

yatak odasıatypical
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento com 40 m² de área útil está localizado no bairro de Meia Praia, em Itapema, uma das regiões mais valorizadas do litoral de Santa Cata...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Itapema
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar