SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
112 471 €
(2 812 € / m²)
Satış
Atipik
1
40 m²
Itapema

yatak odasıatypical
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APARTAMENTO À VENDA - LE REVÊ FLAT (MEIA PRAIA)
Previsão de entrega : OUT 2025

SOBRE OS APARTAMENTOS:
- 1 e 2 Dormitórios
- 1 Vaga de garagem

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Itapema
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar