SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
290 343 €
(2 482 € / m²)
Satış
Atipik
2+
117 m²
Itapema

yatak odasıatypical
düz117 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento para locação, no Edifício Vila das Aroeiras. Que, além de oferecer excelente localização, em Meia Praia, com fácil acesso à praia e serviç...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Itapema
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar