SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
119 606 €
(1 840 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
Avenida Sete de Setembro, Itajaí

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no bairro Fazenda Itajaí

Excelente oportunidade para morar em uma das regiões mais valorizadas da cidade!

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida Sete de Setembro, Itajaí
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Viva Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar