SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 529 453 €
(5 562 € / m²)
Satış
Atipik
2+
275 m²
Rua Carlos Alberto Niehues, Itajaí

yatak odasıatypical
düz275 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de Alto Padrão no Brava Aikon – Praia Brava, Itajaí
Localizado em um dos endereços mais desejados do litoral catarinense, este magnífico a...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişAçık yaşam alanıDuş kabiniKaldırımYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzEvcil hayvanlar için uygundur

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Carlos Alberto Niehues, Itajaí
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Brava Norte Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar