SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 513 981 €
(4 602 € / m²)
Satış
Atipik
2+
329 m²
Rua Lauro Müller, Itajaí

yatak odasıatypical
düz329 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

FAZENDA, ITAJAÍ, DIFERENCIADO
Espaço incomparável, são 328,96m² de área privativa e 416,35m² de área total para você viver com amplitude e liberdade. ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişGörüşTerasAçık yaşam alanıGüvenlikAhşap zemin

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Lauro Müller, Itajaí
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

DESC Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar