Teklifler listesi
19
19
19
1 019 765 €
(3 177 € / m²)
Satış
Atipik
2+
321 m²
Itajaí
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
321 m²
banyolar
2+
Edifício Le Blanc em Balneário Camboriú
PRAIA BRAVA, NOVO – Apartamento Garden à venda no Le Blanc, Praia Brava, Itajaí
Este exclusivo apartament...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Açık yaşam alanı
Ayrı tuvalet
Yüksek tavanlar
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
17günler
Güncellendi:
7günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Itajaí
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.