SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
127 296 €
(1 326 € / m²)
Satış
Atipik
2+
96 m²
Rua São José dos Campos, Guarulhos

yatak odasıatypical
düz96 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 3 dormitórios à venda, 96 m² por R$ 745.000 - Jardim Aquarius - São José dos Campos/SP/Lindo apartamento no Village aquarius, com 3 q...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua São José dos Campos, Guarulhos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar