SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
23 754 €
(355 € / m²)
Satış
Atipik
1
67 m²
Rua D, Guarulhos

yatak odasıatypical
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APARTAMENTO À VENDA 3 DORMITÓRIOS CONDOMÍNIO RESIDENCIAL GUARULHOS E-02 GUARULHOS/SP

O imóvel conta com ambientes funcionais e bem aproveitados, idea...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua D, Guarulhos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Monte Sião

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar